.

Дрво Doorstop Оптоварување на трудот, Не се Лизга Вратата Затка со Бесење Кожа Бенд, Здрав Трајни Безбедност Вратата Затка Soild Бука за Домашна Канцеларија Вратата Декор

Дрво Doorstop Оптоварување на трудот, Не се Лизга Вратата Затка со Бесење Кожа Бенд, Здрав Трајни Безбедност Вратата Затка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Премиум Материјал : Дрвена врата затка е направен од буковата.Нејзината боја и жито се совршено интегрирани со вашата домашна декорација, што е повеќе убави и потрајни од гумени врата приклучокот.Врвен Дизајн : На декоративни вратата стоп е опремен со кожа материјал кревање на јаже.Кога вие не треба да се користи за тоа, може да се закачи на вратата стоп оптоварување на врата се справи.Лесен за Користење : Вратата затка оптоварување е опремен со анти-пропадна силика гел мат на задната страна, која може да биде цврсто сфатена на подот.Тоа е погоден за сите видови на подови, како што се дрво кат, линолеум кат, тепих, плочки на подот, конкретни кат, итн.Safe Издржливи : Вратата затка безбедност е направен од природни историјата, и секој вратата стоп е страна полиран со мазна површина, Тоа може да се заштити вашите домашни миленици и деца, се заглавени или удрен од вашата врата.Производ големина : 6,3 инчи * 1.4 инчи * 2 инчи.Проширам на дното за да се зголеми подот.Тоа е цврсто на подот и нема да слајд.Тоа може да се заштити вашите домашни миленици и деца, се заглавени или удрен од вашата врата.Име на производ : Дрвена врата stop Product материјал : wood Product големина : 6.3*1.4*2inch/16*3.5*5.1 cm Applicable сценарија : Погоден за повеќето врати се користи како doorstops, и може да се користи во домови, канцеларии, училници и сл.Перење инструкции : се препорачува да се избрише нежно со влажна крпа.

Особините