.

2 влажни и суви кеси водоотпорен и обновливи, со патент патување плажа, базен дневните бебе пелени валкани костим за капење влажна облека јога фитнес мокра торба

2 влажни и суви кеси водоотпорен и обновливи, со патент патување плажа, базен дневните бебе пелени валкани костим за капење

DEN 275.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Водоотпорен.Модерен и удобен-комбинација на мали и големи влажни воздушни перници, многу погодна за вршење на влажни и суви пелени, бебешка брише, влажно и суво костими за капење за деца или возрасни, влажна облека; исто така, може да се користи за toiletries, патување за складирање, и исто така, може да бидат обесени на колички, велосипеди, итн.Рачки на вратите, бања куки, итн.Двојно патент оддел се користи за да се одржи суво и влажно и кеси.Две прегради може да се одржи сува, влажни или чистење и валкана облека и пелени, соодветно.Исто така, постои и мала сува торба за чување на клучеви, паричници, додатоци, хартија за крпи, суви пелени, итн.Тоа исто така може да се користи за јога, фитнес, базен и патување складирање и кеси.Две комбинирани простори на мали и големи се доволно : голема торба на 30cm x 36cm (приближно : 11.5 во x 14in) може да се одржи 5-7 крпа пелени.Мала тежина, лесно да се носат (помалку од 70 грама), мала торба : x 15cm 18cm (приближно : 6 во х 7).Користете snap ремени да тока торба каде и да ви треба-колички, велосипеди, менување на табели, рачки на вратите, бања куки, suitcases, итн.Подобра алтернатива на пластични кеси, модерен, удобен, и може да обезбеди вистинска водоотпорен заштита.пелена мокра торба,валкани пелена торба,перат пелена бебе,крпа пелена мокра торба,мокра торба бебе,текстил, пелени за бебиња,На мокра торба е совршен за носење пелени, валкани спортски и влажни бански костуми perfect.Не само влажна работи-овие кеси се големи простори за складирање играчки, прибор, toiletries, копчиња, патување, и многу повеќе!На мокра торба е лесно да се чисти.Претворете го вашиот торба преку и фрли го во машина за перење или за перење на рака.Висат да се исуши.повторна употреба.

Особините