.

UNITOPSCI Двојно Din Андроид 9 Автомобил Стерео систем со 8 Инчен HD Екран на Допир за Автомобил Мултимедијален Плеер Поддржува WiFi, GPS, Bluetooth Огледало Линк USB во Цртичка GPS На?

UNITOPSCI Двојно Din Андроид 9 Автомобил Стерео систем со 8 Инчен HD Екран на Допир за Автомобил Мултимедијален Плеер Поддржува

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

0 систем и 8 инчен HD екран на допир, полн екран на допир панел, овој Андроид стерео во автомобил може да ви донесе полесно работење, побрзо реагираат брзо, уживајте во возењето со автомобил радио!Големината на радиото е 228*130 мм.Треба да нарачате специјални жици се подигнат за да се поврзете со вашиот автомобил.

Особините