.

Помона Електроника 2249-C-72 Кабел Собранието RG58C/U BNC Машки 50 Ohm 20 AWG 72 Должина Црна

Помона Електроника 2249-C-72 Кабел Собранието RG58C/U BNC Машки 50 Ohm 20 AWG 72 Должина Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На тип на производ е Кабел Собранието RG58 C/U BNC Машки 50 Ohm 20 AWG 72" Должина Црна.Тоа е произведен од страна на Помона Електроника.Тоа е произведен во Кина.На тип на производ е Кабел Собранието RG58 C/U BNC Машки 50 Ohm 20 AWG 72" Должина Црна.Тоа е произведен од страна на Помона Електроника.Тоа е произведен во Кина.

Особините