.

HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB RAM меморија 500GB SSD Quadro P2000 Win 10 (Продолжува)

HP Z8 G4 работна Станица 2X Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz 768GB RAM меморија 500GB SSD Quadro P2000 Win 10 (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2x 3.6 Ghz, Quad-Core Злато 5122 Процесори. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија.Нови 512 GB 6 Gb/s SATA Цврста Состојба Диск.Nvidia Quadro P2000 5 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица 2x Злато 5122 Quad Core 3.6 Ghz Процесори, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, Нови 512 GB 6 Gb/s SATA Цврста Состојба Диск, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P2000 5 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Особините