.

Rziioo 73 Мл Вода Шише Преносни Вода на Југ, Фитнес Спортски Дневен Шише за Вода со Мотивациски Време Маркер, Течење-Доказ Салата Шише за Надворешна Кампување,D

Rziioo 73 Мл Вода Шише Преносни Вода на Југ, Фитнес Спортски Дневен Шише за Вода со Мотивациски Време Маркер, Течење-Доказ

DEN 1144.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мотивационата Слоган и Време Маркер : Со мотивациски зборови и време за напредок на тоа, зголемете ја вашата дневна доза на вода и никогаш не се дехидрирани!Совршени за фитнес цели како што се исхраната, следење на вода доза за време на detox или бременост.Постои течење-доказ силиконски прстен во внатрешноста на капакот : густа пластика и силиконски прстен се користи во внатрешниот слој за да спречите испаѓање и вода истекување.Трајност надгради & Bpa Free & Без Хемиски Мириси : На Шише за Вода е направен од премиум PETG материјал, кој е земјата-пријателски, leakproof, рециклираат и на храна одделение.Ново задебелување материјал за супериорен издржливост и долг животен век.Мултифункционален & Преносни & Различни Бои : доволно Голем, со лесен - за да го зграби рачка за да се задржи сте хидриран во текот на целиот ден во теретана, во практиката, пред/пост тренингот, bodybuilding, вежбање, пешачење, јога, кампување, трчање, возење велосипед, како и дома и во канцеларија.Оваа Вода Jug е идеално за спортски ентузијасти да ги собере сите затворен & отворено активности.Мерки на претпазливост за користење : Не е за машина за миење Садови!Не за Топла Течност!Се обрне внимание на анти-падот!.parameter Product име : професионални салата kettle Product боја : црна, зелена и сина, purple Kettle капацитет : 2.2 литри голем капацитет (73 0 Z)Производ големина : барел висина 28cm, барел дијаметар 13cm, шише капаче 5.5 cm, шише устата 4.5 cm Product материјал : бранеа од нерѓосувачки челик вода, капакот и телото се направени од PETG безбеден и еколошки material Applicable толпата : фитнес толпата, спортски толпата и athletes Features Brushed нерѓосувачки челик капа : парична казна изработка, мазна површина, издржливи.Постои течење-доказ силиконски прстен во внатрешноста на капакот : густа пластика и силиконски прстен се користи во внатрешниот слој за да спречите испаѓање и вода истекување.Дното безбедност материјал : не содржи BPA и не содржи DEHP, безбеден и здрав материјал.Не се лизга се справи со дизајн : да се спречат шише капаче од изгубеност, што го прави лесно да се носат литургија.

Особините