.

Парк Дизајни Ѕвезда Лозата Utensil Crock, Multicolor

Парк Дизајни Ѕвезда Лозата Utensil Crock, Multicolor

DEN 738.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Utensil Crock 6.5" Високи.Рачно насликани дизајн.Направен од висок квалитет оган доломит.Машина За Миење Садови Безбедно.Микробранова Безбедно.Ново!Ние сум додаде великодушно големина utensil crock на нашата популарна Ѕвезда Лозата керамика.Убава прилог на вашиот countertop.

Особините