.

Suds2Go Refillable Капи, 2 Pack - Универзална Одговара Врти Повеќето Расположливиот Шишиња со Вода Во Миење на рацете Станица - Вклучува Refillable Сапун Резервоарот - Погодно Голем

Suds2Go Refillable Капи, 2 Pack - Универзална Одговара Врти Повеќето Расположливиот Шишиња со Вода Во Миење на рацете Станица

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Suds2 Go Refillable Капа - обезбедува за брзо, безбедно и лесно миење на рацете кога сте во движење.Доволно мала да се вклопи во вашиот ранец, пелена торба, totes, или возила, преносни патент дизајн врти повеќето расположливиот шишиња со вода во миење на рацете станица.Чисти Раце Насекаде - на погодно решение за вашата рака за перење борби кога се далеку од дома и јавен тоалет не е опција.Со само една пумпа, на Refillable Suds2 Go Капа става foamy сапун во вашата дланка.Деца и возрасни можат да уживаат во користењето на овој пренослив рака за перење систем секаде и секогаш кога.Крајната Погодност - дали сте жедни или треба да се мијат рацете, опции се таму.Со интегрирана сапун резервоарот и вентил за рестриктивни проток на вода, сапун и вода не се мешаат.Го спарите со вашиот омилен сапун, за еднократна употреба шише вода и секогаш ќе имаат пристап до чисти раце.Основни поени & BPA Free.Иновативна и Лесна за Употреба - пумпа, пенливата, и исплакнете.Направи има чисти само што лесно.Едноставно додадете пенење сапун до резервоарот во капакот и само притиснете на било за еднократна употреба шише за вода и употреба.Испорачува околу 30 пумпи на сапун за да се пополни.Останете Чисти на Вашата Следна Авантура - Спортски настани, кампување, планинарење, или на игралиште, што е нашата пренослив Suds2 Go Капа нуди совршено решение за чување на вашите раце се чисти.Исто така, совршен за чистење на вашето домашно милениче е валкани шепи по еден ден во паркот.Тоа е Време да се Ров Вашата Рака Sanitizer!Ние сите знаеме важноста на чувањето на нашите раце се чисти.Но, тоа е полесно, рече отколку да се направи, особено кога сте во движење.Рака sanitizer може да изгледа како сигурен избор, но миење на рацете со сапун и вода е навистина најдобар начин да се задржи вашите раце безбедна и чиста.Со Suds2 Go Refillable Капи, вие никогаш не ќе треба sanitizer повторно!Првиот од својот вид, нашиот иновативен дизајн карактеристики интегрирана сапун резервоарот.Трае за околу 30 пумпи, тоа може да се полни со било пенење сапун на вашиот избор.Спарени со рестриктивни проток на вода вентил, тоа го прави лесно да темелно да се мијат раце во секое време, насекаде.Најдобриот дел?Тоа е доволно мала за да се лизга во ранец, ташна, или ручек торба без да се грижите.Suds2 Go е омилен меѓу родителите, медицински сестри, сопствениците на домашни миленичиња, љубители на планинарењето, и outdoorsman.Цел Вашиот Refillable Капи Сега за Чисти Раце и Насмевки!.

Особините