.

Samsung Галакси S9 Плус (СМ-G965F/ДС) 6GB / 128GB 6.2-инчи LTE Dual SIM Фабрика Отклучен - Меѓународната Берза Нема Гаранција (Корални Сина)

Samsung Галакси S9 Плус (СМ-G965F/ДС) 6GB / 128GB 6.2-инчи LTE Dual SIM Фабрика Отклучен - Меѓународната Берза Нема Гаранција

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $39 за поправка или $99 да го замени вашиот телефон.Dual Нано-SIM (4 G + 3 G) ; 4 G LTE НЕ работи со Спринт, Verizon, U. S. Мобилните и сите други CDMA превозници ; LTE компатибилност : Ова е меѓународните акции, се разликува по превозникот (осигурајте се да го проверите со вашиот оператор пред да ги купите). 10nm, 64-битна, Octa-Core (2.7 GHz Quad + 1.7 GHz, Quad) ПРОЦЕСОРОТ ; 128 GB ROM, 6 GB RAM меморија ; Поддржува micro SD, до 400 GB (користи SIM 2 слот) ; 3500 m Ah батерија.Главната Камера : Dual : 12 MP (f/1.5-2.4, 1/2.55", 1.4 µm, Dual Пиксели PDAF) + 12 MP (f/2.4, 1/3.6", 1 µm, БОЛЕСТ), OIS, на фазата на откривање автофокус, 2x оптички зум, блиц; Предна Камера : 8 MP (f/1.7, 1/3.6", 1.22 µm), автофокус, Авто HDR. 6.2 инчи, Супер AMOLED капацитивен екран на допир, 16 M бои.Пакет Содржина : Samsung Galaxy S9 Плус (СМ-G965 F/ДС) , USB Кабел , Слушалка , Исфрлање pin-от , USB адаптер , Quick start водич , USB приклучок за (USB тип-C) , Micro USB конектор , Јасен преглед капак.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : ова е меѓународна верзија на телефон што доаѓа без гаранција во НАС. 3 G WCDMA Б1(2100) / B2(1900) / B4(AWS) / Б5(850) / Б8(900) TD-SCDMA B34(2010) / B39(1880) ; 4 G LTE B1 / B2 / Б3 / Б4 / B5 / B7 / Б8 / Б12 / B13 / B17 / B18 / B19 / B20 / B25 / B26 / B28 / B32 / B66 / B38 / B39 / B40 / B41 *****ве Молиме проверете со вашиот оператор за компатибилност.Ние не сме одговорни за било некомпатибилни прашања.

Особините