.

ЖУ-CL 5X100ft 35% VLT Нано Керамички Соларни Багра Автомобил Прозорец Филм Налепница, Анти Нула Керамички Соларни Прозорец Филм Автомобил Foils 1.52x30m Blockout IR UR за Удобно Внатре

ЖУ-CL 5X100ft 35% VLT Нано Керамички Соларни Багра Автомобил Прозорец Филм Налепница, Анти Нула Керамички Соларни Прозорец

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок UV и IR одбивање.Висока прецизност нано слој.Ги апсорбира ув зраците и да дејствува како топлинска изолација.Висок Квалитет за заштита на вашиот автомобил во внатрешноста space Item Висина : 1inch Item Должина : 30m Model Име : HIR25100 Item Тежина : 8kg Window Foils Тип : од Страна на Прозорецот Соларни Protection Item Ширина : 1.52 m Special Карактеристики : Анти УВ, Топлина се Спротивстави, waterproof Material Тип : PETColor Име : Black Item Тип : Прозорец Foils & Соларни Protection Color : Balck Transmittance : 25%Дебелина : 2mil Application : Автомобил Прозорец Соларни Дома Багра Станбени.

Особините