.

YADSHENG Пошта Кутија Lockable Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Леано Железо Гроздобер Станбени Пошта Кутија Водоотпорна Писмо Кутија Mail Капка & Колекција Кутии (Боја : Црн?

YADSHENG Пошта Кутија Lockable Ѕид Монтирани поштенско Сандаче Леано Железо Гроздобер Станбени Пошта Кутија Водоотпорна

DEN 8593.68

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбедност ѕид монтирани поштенско сандаче за лесен пад кутија апликации вклучувајќи ноќта паѓа, копче капки, плаќање капки, interoffice mail и повеќе.Голем капацитет : на lockable wallmount поштенско сандаче должност да се држи мулти конверзација, група mail, документи, весници, списанија, во мали парцели, пакет, и поштата испораки.Голем капацитет безбедна ѕид заклучување поштенско сандаче направени од леано железо за сила и издржливост.Декоративна корпа вратата слотови : иако капка кутија е заклучување,слот може да им овозможи на плаќања, парцели, outgoing e-mail и кутија пакети за да се вметнат бидејќи тоа има лесен пристап метал размавта како стар плик поштенско сандаче.Оваа мерки 25x39x11cm.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ, ТРАЈНИ : поштенски Сандачиња за Надвор се направени од силен челик и се насликани за ефикасно спречување рѓа, отпорно на гребење ,овој производ ќе се обезбеди долгорочна издржливост и да го користите за години.Станбени или office користите : естетските мислења, месеци вертикална поштенско сандаче стилски изглед додава современ допир на надворешен декор, пред вратата на куќата, комерцијални или бизнис, класика руралните и модерен стан.Во однос на нејзината заклучување безбедност, пошта е безбедна за заклучување со две задржани копче заклучи дека не е лесно да се дуплираат.Пакет се вклучени : 1 X mail box Warm совет : поради прирачник за мерење,постои нормални грешка околу 1-3cm,ве молиме да ги знаете!Како различни прикажува ќе имаат различна боја разлики,сликата е само за референца,ве молиме да земете во објект како критериум.

Особините