.

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со MSI Игри GS65 8RF-071CZ

Power4Laptops AC Адаптер за Лаптоп Конектор за Напојување Компатибилен со MSI Игри GS65 8RF-071CZ

DEN 1658.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот - за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична Безбедност Тестирани во велика БРИТАНИЈА и CE Овластен да ја гарантира својата безбедност.Overvoltage и Прекуструјна Заштита Кола вграден - Во случај на моќ пренапони во Снабдувањето со електрична Енергија ќе удар пред тоа штети на вашата опрема.Излезен Напон : 19 V.Излез Amperage : 9.5 A. Plug Големина : 5.5 мм X 2,5 mm.

Особините