.

JIUYUE Имајќи Топката Челик Топката 8mm6mm6.35mm6.5mm7mm7.5mm8. 5mm Мермер 9mm Прецизност Челик Топка - Безбедно кал Пилула 2. 85 кг Челик Топка (Боја : Безбедност кал Пилула 1kg)

JIUYUE Имајќи Топката Челик Топката 8mm6mm6.35mm6.5mm7mm7.5mm8. 5mm Мермер 9mm Прецизност Челик Топка - Безбедно кал Пилула

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висок Квалитет : Челични топки направени од 304 од не ' рѓосувачки челик, Ggood анти-rustperformance, долгорочна употреба.Мазната површина на челик топката е тркалезна и мазна, кои ви даваат топол допир.Во текот на процесот на производство, контрола на процесот може да се обезбеди толеранција точноста, добра завршна површина и конзистентно висок квалитет.На технологија на обработка припаѓа на фалсификување,печат - мазна мелење-изгасне - мелење хард-изглед - фино брусење-чистење - ' рѓа превенција-пакување.Висока цврстина, силна отпорност на абење.Ниска грубост, ќе не носат топката седиште.Примена : Овие имајќи топката се корисни за велосипеди, мотоцикли, мебел дома, casters, фиока слајдови, брави на вратите и многу други апликации.Оваа челична топка е механички челик топката со добра заобленоста, висока цврстина, мазна површина и мали димензионални грешка.Се чувствуваат слободни да изберат!Висок квалитет на површината сребро - бел сјај 10 години, а 20 години како нови Трајни и не - deformable челик топката не е лесно да се биде топла, трајни и трошоците-ефективна спецификација на Производот : 9mm 1kg за 478 зрна 8мм 1kg околу 478 зрна 10мм 1kg околу 245 зрна 7mm 1kg околу 490 таблети 4mm 1kg за 3831 grains8. 5mm 1kg околу 300 зрна 6mm 1kg околу 1300 таблети 5mm 1kg за 1961 grains7. 5mm 1kg за 671 зрна 11mm 1kg 185 grains Warm Забелешка : Овие Мали Димензии Топки Се Цврсти Челик, ве Молиме, Чувајте Ги Подалеку од Деца Под 5 Години за да се Избегне Гушење.

Особините