.

Atsti Автоматско Постојана Температура на Греење Прачка за Аквариум, Греење Прачка за Риба Резервоарот, Автоматски Постојана Температура Грејач за Желка Резервоаро?

Atsti Автоматско Постојана Температура на Греење Прачка за Аквариум, Греење Прачка за Риба Резервоарот, Автоматски Постојана

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исклучете мемориска функција, Кога на моќ, грејачи автоматски се сеќавам на температура поставувања во последните исклучување.Автоматско постојана температура функција, кога температурата на водата достигнува до специфична температура вредност, грејач автоматски ќе престане греење, кога температурата на водата е пониска од поставите температурата, грејач автоматски ќе започне греење.Греење, прачки да се целосно нурнати во користењето на водата, што може да notleave вода за греење употреба,ве Молиме да го исклучите снабдувањето со електрична енергија при чистење на риба резервоарот или аквариум вода промени. 100% Безбеден : Направен од висок квалитет на кварц стакло, Водоотпорен двојно печат материјал, црна заштитен ракав, да се загрози отпорни на изградба, гарантира безбедно функционирање и да ја задржите вашите риби од scalding и удирање.Термостат за Прецизно температура се движи помеѓу 61°F и 90°F (16°C ~ 32°C).Риба резервоарот експлозија-доказ стакло греење род греење rod Specification Type : Аквариум и accessories Aquarium и додатоци тип : контрола на температурата products Features : заштита на животната средина, доволно inventory Power : 800w-1500w Colour : Black Product име : Аквариум heater Purpose : риба farming Application : Family Function : Maintenance Name : Риба резервоарот heater Packing details Voltage : 110~240 V, 50/60 Hzpacking list1*риба резервоарот греење rod We се сигурни да ви обезбедиме квалитетни производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините