.

Uniden GMR-1048-2CK Две Начин Радија (Пар)

Uniden GMR-1048-2CK Две Начин Радија (Пар)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2x единици само.Без батерии или додатоци. **2 X ЕДИНИЦИ САМО, БЕЗ БАТЕРИИ ИЛИ ДОДАТОЦИ. 1 X АНТЕНА ИМА БЕШЕ ПОДЈАДЕН НА**ВИДИ ПРОДАВАЧОТ ФОТОГРАФИИ.Убаво состојба, тестирани, ќе гаранција за функција.На оваа аукција е за 2x единици само, без додатоци, врвот на 1x единица има беше подјаден на, ве молиме видете продавачот фотографии за детали.Manual, батерии, софтвер/дискови, поврзување на кабли и други додатоци не се вклучени, see photos за детали.

Особините