.

Reskit RSU48-0008 - 1/48 – CH-53,МЗ-53 Оружје Поставите Браунинг M50 Муниција Ремени feader

Reskit RSU48-0008 - 1/48 – CH-53,МЗ-53 Оружје Поставите Браунинг M50 Муниција Ремени feader

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1/48. Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Производителот : RESKIT (Украина) Код : 48-0008 Скала : 1/48 Тип : CH-53, МЗ-53 (Браунинг M50) Материјал : СМОЛА Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нова Rekomended комплет : Академија, Revell сет на детали - еден од најлесните начини да се даде на модел реална изглед.

Особините