.

Cuddeback Cuddelink 1 Модел G-5109 Мобилната Камера Напојува со Verizon 8 Blackflash Камери Модели J-1538 3 Соларна Енергија Банки Модели на PW-3600 6 Батеријата Банки Модели на PW-3624 9 16GB SD Карти?

Cuddeback Cuddelink 1 Модел G-5109 Мобилната Камера Напојува со Verizon 8 Blackflash Камери Модели J-1538 3 Соларна Енергија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 G-5109 Мобилната Камера Напојува од страна на Verizon.Оваа камера се поврзува сите камери во системот.Камерата ја праќа слики до корисникот преку e-mail или текстуална. 8 Blackflash Камери Модели J-1538. Оваа камера е невидлива флеш, 50 ft.откривање спектар и користи 4 D батерии. 3 Соларна Енергија Банки Модели на PW-3600. Секоја единица овластувања една камера на неодредено време со соодветни сончева светлина. 6 Батеријата Банки Модели на PW-3624. Секоја Власт Банка дава една камера до 6 X на животниот век на батеријата. 9 16 GB SD Картички.На домашна камера поврзува со сите камери во системот преку Cuddelinks заштитен daisy синџир систем.Овој систем му овозможува на корисникот да ги имаме сите слики texted или испраќа по e-mail.Ова им овозможува на минимум упад во лов област!Производот ќе брод денес!Ние ќе целосна поддршка за секое купувачот во поставување на нивниот систем и сите прашања кои може да се следат.Ви благодариме за вашиот бизнис!.

Особините