.

Smartwatch за Мажи Жени,Фитнес Тракер за паметни телефони, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок Крв, Кислород и Спиење Следење, Активност Tracker Pedomet

Smartwatch за Мажи Жени,Фитнес Тракер за паметни телефони, Фитнес Тракер со отчукувањата на Срцето на Крвниот Притисок

DEN 1588.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отчукувањата на срцето Следење на Крвниот Притисок и Крвните Кислород : Усвојување на напредни сензори, на часовникот може да се открие вашиот отчукувањата на Срцето на крвниот притисок и крвните кислород додека снимање на податоците во својот придружник стан , која ви помага да подобро ги знаете вашите промени на телото.Целосен Екран на допир & Ексклузивни Позадини : Лесно се префрлите на вашиот изглед, од еден до друг со најновата колекција на се види лица, исто така можете да го прилагодите се види лицето и да се создаде вашиот стил.Целосен екран на допир ви носи подобри интерактивно искуство, нудат брз пристап кон тренингот на податоци.Совршен Лични Партнер : Останете поврзани со повик, текст и други стан известувања, и удобен алатки како тајмер, стоперка, зглобовите смисла, DND режим, се најде телефон, sedentary потсетување, музика контрола и времето на екранот.Животот и Фитнес Придружник : На smart watch со 7 спорт начини на евиденција на вашите сите-ден активности, вклучително и чекори, растојание, калории, спиење статус и отчукувањата на срцето.Тоа го покажува вашиот периодите на длабок сон, лесно спиење и будење време.Answer : ___________________________ Note : Одење, Трчање, Велосипедизам, Скокнеш, Бадминтон, Кошарка, Фудбал.Пошироката Компатибилност и Долго траење на Батеријата : спорт се види е компатибилен со i OS, android и паметни телефони.До 7 ден користење на времето и 30 ден режим може да ти ги организира и продуктивни во текот на целиот ден.Разберете го вашиот фитнес, спиење квалитетот и здравјето на срцето.

Особините