.

MLSJM Градина Алатки Појас за Жените и Мажите, Платно Половината Алатка Престилка Организатор Виси Торбичка,Голема Градинарство Подарок

MLSJM Градина Алатки Појас за Жените и Мажите, Платно Половината Алатка Престилка Организатор Виси Торбичка,Голема Градинарство

DEN 2167.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

♥Прилагодливи појас 22"/56cm до 49"/124cm.Може да се користи како алатка престилка, столар престилка, продавница престилка, woodworkers престилка, градина престилка, работилница престилка, работа smock, машини за престилка, работа престилка, итн. ♥Карактеристики со 7 различни големини корисна и лесна-за-се постигне џебови, градина алатка престилка е доволно голема за да ги организирате вашите завртки, моливи, ножеви и други алатки. ♥Алатка престилки.Тешки-должност платно изградба ,трајни и перат.Водоотпорен и Носат-отпорни.Рационализација дизајн за да подобро се вклопуваат тело крива, големина доволно големи за да се заштитите од нечистотија, масло, дамки од Дебел Рамо влошки за дополнителна удобност. ♥Прилагодливи рака, можете да easilly да се стави на и да ги тргнеме кога ќе ја завршат работата.Прилагодливи половината ремени обезбеди сопствен одговара за различни половината големини и височини. ♥Fashion Едноставен Дизајн, Одличен за градинарство и handyman работни места(куќа, гаража, кампот, или RV, со Детали, Скара, Пешачење, Дом). [Име] Кал Боја на Платно Алатка Половината Здолниште [Size] 28*26cm, појас може да се прилагоди 22"/56cm до 49"/124cm 【Материјал】Платно [Боја] Кал боја 【Пакет】 Конвенционалните ПП торба за пакување 【Укината Големина】28*16*3cm 【Тежина】0.27 КИЛОГРАМИ.

Особините