.

Lunarable Спортски Фрли Перница Перница Маска, Отворено Активност Тематските Кошарка, Фудбал, Бејзбол Дизајн На Квадрат Позадина Печати, Декоративни Плоштадот Акцент ?

Lunarable Спортски Фрли Перница Перница Маска, Отворено Активност Тематските Кошарка, Фудбал, Бејзбол Дизајн На Квадрат

DEN 273.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

26 Инчи x 26 Инчи - Двојно двострано печатење Со Патент.Се намали и пораби со рака.Вметнете не се вклучени.Направен од 100% Откачи Полиестер - водоотпорен, Висок квалитет на ткаенина.Мошне уникатен.Разновиден.Забава.Машина перат - Деликатна циклус, Фен безбедно.Издржливи доволно за двете затворен и отворен.Карактеристики - Живописни бои & Јасна слика.Не бледнее - Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Модерната Отпечатоци Печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Увезени или произведени во САД.Преуредување и освежете го вашето соби со само еден допир!Започнете со овие забавни и декоративни перница случаи.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тросед, кауч, кревет, постелнина, килими, завеси, клупа, седење и сите други оркестарот додатоци.Совршен за вашиот дом, канцеларија, кафе, студија, студио, клуб, бар и др.Многу издржливи и еколошки пријателски, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вас и вашето семејство.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.Совршен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг и сите други најблиски со многу изненадувачки дизајни.Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес во нашата колекција.Тие ќе бидат шокирани од страна на супериорен квалитет на објектот, кога тие се отвори сегашноста.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.Ова е САМО перница капак, кои се продаваат без вметнување.

Особините