.

1meter 2:1 Црна Јасно 20mm 30мм 40mm Топлина се Смалуваат Цевка Shrinkable Heatshrink Цевки Жица Sleeving Заврши Колекции Продаде DIY Конектор (Боја : Црна, Внатре Дијаметар : 16 mm)

1meter 2:1 Црна Јасно 20mm 30мм 40mm Топлина се Смалуваат Цевка Shrinkable Heatshrink Цевки Жица Sleeving Заврши Колекции

DEN 859.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Топло напомена : Точка Бр./дијаметар на.топлина shrinkable цевки е внатрешен.дијаметар на круг држава,не ширина.во станот на државата.Топлина се Смалуваат 1 Метар/лот 2 : 1 Црна 15mm 16mm 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm Diameter Heatshrink Цевки DIY Конектор Поправка Цевка за Кабелска Sleeving Заврши Жица.Дијаметар : 15mm / 16mm / 18mm / 20mm / 22mm / 25мм / 28mm / 30мм / 35mm / 40mm Color : Црна Транспарентен Црвена Зелена Сина, Жолта White Shrinkage Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 својата доставени дијаметар)Употреба на температурата на опсегот : -55 степен ~ 125 degree Rated напон : 600 VCutting метод : Ножици или остар knife Certification : УЛ, АДС сертификација, пожар-retardant standards Environmental перформанси во согласност со упатството на Sony и ЕУ Ro HS заштита на животната средина standard This производ има 2 : 1 намали соодносот и е за до 600 V ,125 Степен Centigrade.Производот е Ro HS Согласност.Објектот е главно се користи за жица конекција , лемење заеднички заштита , електронски уред за заштита и изолација третман , метална површина заштита итн .Пакет вклучуваат : 1meter (Ако ви треба Континуирана 2 метри,можете да нарачате 2м.И така натаму!).

Особините