.

TSWEET Компјутерските Звучници,Десктоп Звучници со 7 Шарени LED Начини за Десктоп,Лаптоп,Монитор,DSP Звук Оптимизација,Вграден Микрофон Лесно да се Постави

TSWEET Компјутерските Звучници,Десктоп Звучници со 7 Шарени LED Начини за Десктоп,Лаптоп,Монитор,DSP Звук Оптимизација,Вграден

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Три soundbox тело,има шарени светлината,за да се обезбеди добар-потрага светлина на сила. ❤ABS soundbox,можат ефикасно да се намали резонанца и намалување на пречки.Звукот може да биде повеќе реално да се врати. ❤Независни treble и бас прилагодување,подесување на звукот за удобен песна. ❤Компатибилен со повеќето на паметни уреди со 3,5 mm интерфејс. ❤Вклучени 1 главниот soundbox,и 2 под soundbox,донесе добар звук ефект.Овој говорник систем не е совршен филм за гледање,слушање музика и игри.Опкружувачки себе си во аудио,уживајте во искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Десктоп Компјутер Soundbox Material : ABSColor : white Weight : Прибл.1128g Power набавка : USB 5 VAudio кабел должина : Околу.1m/3.3 ft Input интерфејс : 3.5 mm аудио port Output моќ : 3 WResolution : ≥40d BFrequency одговор : 25 Hz~20 KHz Signal сооднос (SNR) : ≥80d8 Power напон и струја : USB/DC 5 V =600m AChannel : 2.1 Пакет Листа : 1 x Главниот soundbox2 x Под sounbox1 x Настава.

Особините

Condition:
100%Brand New
Item Type:
Desktop Computer Soundbox
Material:
ABS
Color:
white
Weight:
Approx.1128g
Power supply:
USB 5V
Audio cable length:
Approx.1m/3.3ft
Input interface:
3.5mm audio port
Output power:
3W
Resolution:
≥40dB
Frequency response:
25Hz~20KHz
Signal ratio (SNR):
≥80d8
Power supply voltage and current:
USB/DC 5V =600mA
Channel:
2.1
Package List:
1 x Main soundbox :
2 x Sub sounbox :
1 x Instruction :