.

Клучни Дигитални KD-MC1000 Господар Контролер

Клучни Дигитални KD-MC1000 Господар Контролер

DEN 694.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

OS и Андроид ' Рбетот : Целосно интегриран систем за контрола со цел да го користите i OS и Android уредите – како нејзин столб.Вкупно 8 Порти : 6 MCP35 Мулти-Функција I/O Порти , 1 Реле/Контакт Затворање Порт, 1 Zig Bee Безжична Порта Мулти-функција 3,5 мм Пристаништа може да биде програмиран да биде еден од следниве функционалности : IR во било која насока, bi-directional RS-232, Напонско Ниво, излез, Напон Сензор на текст, PCM Аудио сензор текст или Композитен Видео Сензор на текст.USB Поддршка : USB порта за фирмверот надградби и почетното поставување.Вграден IR Учење : Пред се соочуваат со IR window овозможува учење на МО кодови од надворешни IR remotes.LAN : Директни жица за да LAN преку RJ45.

Особините