.

ACCDUER Челик Топката Челик Топката, Цврсти, Прецизни, Имајќи Челик Топката, Механички Топката, 9.52-10.03 mm Челик Топката, 1KG-9.8 mm Топката Slingshot Имајќи Топка (Големина : 9.98 mm)

ACCDUER Челик Топката Челик Топката, Цврсти, Прецизни, Имајќи Челик Топката, Механички Топката, 9.52-10.03 mm Челик Топката,

DEN 576.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Висока Цврстина:Имајќи челични топки имаат одлични површина квалитет, висока цврстина и висока капацитет, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Мулти-полиран, целосно заокружени, совршен круг.Прецизност инженерство и дизајн достигнува највисок квалитет.Високо полиран челик шут.Прецизност основа за одлични перформанси и точност.Одлична и мазна површина, висока цврстина и висока капацитет.Материјал : Steel Whether стандардни делови : стандард parts WIDELY УПОТРЕБА : Широко се погодни за велосипеди, casters, фиока слајдови, дома мебел, брави на вратите и многу други апликации.

Особините