.

Алергија Машина За Замена На Филтер Бела

Алергија Машина За Замена На Филтер Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

HEPA, Miliatry Јаглерод Платно (HEGA) Филтер.Сите челична конструкција. 5 година prorated гаранција.Замена на филтер за Остин Воздух Алергија Машина.На Остин Воздух Алергија Машина беше развиена специјално за луѓето со астма и алергии.Неговиот уникатен дизајн ја зголемува протокот на воздух, филтрирање алергени од воздухот веднаш.Во клиничките испитувања на Остин Воздух Алергија на Машината беше прикажана да драматично намалување на посети во болница за млади астматични деца.

Особините