.

fayengan Алатка Престилка со Џебови Прилагодливи Тешки Восок Платно Продавница Престилка Работа Престилка Одговара на Мажите и Жените (Боја : Црна, Големина : X-Large)

fayengan Алатка Престилка со Џебови Прилагодливи Тешки Восок Платно Продавница Престилка Работа Престилка Одговара на Мажите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Високо-квалитетна ткаенина-Оваа престилка е направен од високо-квалитет на ткаенина, која е мека, дише, трајни и носат-отпорни.Користете го овој готвење престилка да се задржи вашата облека и тело се чисти и суви.Мулти-џеб практични престилка-пред џебовите на разни големини да се осигурате дека вашиот алатки секогаш се организирани.Можете да нека одат на алатки, пенкало и телефонот со вашата рака.Тие не само што се користат за заварување, но исто така корисни за многу други за работа и домаќинство задачи.Идеи за алатка престилки, продавница престилки, комунални престилки, работа престилки, скара престилки, скара престилки, столарија престилки, работилница престилки.На прилагодливи појас лесно може да се прилагоди, што ќе ви овозможи да се опуштите.Корисни работи, ножици, клешти, итн.може да бидат сместени во предниот џеб.Голема вредност-идеален за мажите или жените (творци, заварувачи, одлуки, занаетчии), како што се столари, ковач престилки, гаража престилки, престилки, градина престилки.Производ description We веруваат во продукти кои се трајни.Дали сте barista, ковач или скара господар, ние признаваме дека ќе ги преземе вашиот занает сериозно и вашиот алатки се не е забавно.Квалитетот на бутик квалитетот, сепак, е многу скапо.Тоа е причината зошто ние се фокусира на потрошни материјали и функционален дизајн, со не важничене да ти даде многу пари за вашите пари.Зошто не може да се заштити вашиот паричникот додека заштита на вашата облека?Големи торби и доволно длабоко : Чувајте ги вашите алатки добро организирана, без страв од паѓање објекти надвор.Стандардна алатка престилка, алатка престилка со џебови, комунални престилка, работилница престилка за столари, woodworkers, дрво работилница, работилница, работилница, механика, machinists, electricians, тетоважа уметници, фризери, бармени, кожни производи, metalwork, светлина заварување, метал смит, ковач, gunsmith, уметности и занаети, струг, се произведуваат , Месар, бруер, сликар, уметност наставник, мажи престилка, машини, алатки, господар техничар, безбедност престилка, престилка, итн.Совети : големината е мерени рачно и грешка од 1-3 см може да се случи.Пакетот вклучува : 1 парче * работи престилка.

Особините