.

Круг Етикета Машина/Automatic Tabletop

Круг Етикета Машина/Automatic Tabletop

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Етикетирање капацитет : 0-25m/компјутери/мин.На Екранот На Допир.Етикета големина : (L)20-300мм (H)10-140mm.Се тркалаат надворешен дијаметар : 350mm.Овој Круг етикета машина чита само боја labels НЕ се ЈАСНИ, или ТРАНСПАРЕНТНИ.Оваа машина го става етикета на вашиот контејнер.Овој Круг етикета машина чита само боја labels НЕ се ЈАСНИ, или ТРАНСПАРЕНТНИ.Оваа Машина Доаѓа Со : Етикета се тркалаат носителот Етикета поддршка лист носителот Етикета Движи Мотор Auto Start E-Стоп Копчето подвижна Лента 2 Водич Шини Екран на Допир се Прилагодува Рака на Воланот Појас брзина контролер Етикета Сензор (не се чита транспарентен / Заоблачено етикети) Целосно Покривање Гаранција Спецификации : Етикетирање капацитет : 0-25m/компјутери/мин Етикетирање точност : ±1.0 mm Етикета големина : (L)20-300мм (H)10-140mm Материјал големина : 30-100mm (H)20-200mm се Тркалаат во : 76mm се Тркалаат надворешен дијаметар : 350mm Напојување : AC220 V 50 Hz/60 Hz 1200 W Пакување Информации : Машина големина : (L)2000mm x (W)900mm x (H)1500mm.

Особините