.

DGYZ Погребан Светилка, ПРЕДВОДЕНА Отворено Водоотпорен IP65 Вградени Подводни центарот на Вниманието, 1W Двор Тревник Светлина Низок Напон 12V24V (Боја : Жолта светлина-12V

DGYZ Погребан Светилка, ПРЕДВОДЕНА Отворено Водоотпорен IP65 Вградени Подводни центарот на Вниманието, 1W Двор Тревник

DEN 955.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶ МАТЕРИЈАЛ : светилка тело е фалсификувани од не ' рѓосувачки челик и има одлична отпорност на корозија и пукнатина корозија. ▶ ЧИП : Двоен Злато жица чип, висока осветленост, без stroboscopic, нема светлина распаѓање, униформа светлина, soft light. ▶ ВОДООТПОРЕН : IP65 водоотпорен одделение, погоден за сите видови на средини, па дури и под вода. ▶ ЛИНИЈА ДОЛЖИНА : резервираната линија е околу 1 метар долг.На штекер дупка е водоотпорен силикони подлога, која е безбедна и издржливи. ▶ Е ПРИМЕНЛИВО : се Користи за да се означи ленти, палуби, граници и courtyards да го осветлите вашата градина.

Особините