.

Kesoto Мотоцикл Навигација Заградата Стои Телефон Поддржува Мобилен Телефон Планината Телефон Носителот Одговара за Хонда X-Adv750

Kesoto Мотоцикл Навигација Заградата Стои Телефон Поддржува Мобилен Телефон Планината Телефон Носителот Одговара за Хонда

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за ХОНДА XADV750 2017-2020. Едноставен за инсталација, без потребни алатки.Напредни производна технологија, висока сигурност и високи перформанси.Изработен од квалитетен материјал, многу издржливи.Мотоцикл Навигација Мобилен Телефон GPS Плоча Заградата Стои Носителот Телефон Поддршка.Опис : - Мотор Навигација Мобилен Телефон GPS Плоча Заградата Стои Носителот Телефон Поддршка - Направени од квалитетен материјал, многу издржливи. - Напредно производна технологија, висока сигурност и високи перформанси. - Лесно да се инсталира, нема потребни алатки. - Погоден за ХОНДА XADV750 2017-2020 Specification : - Материјал : Алуминиум alloy Size Табела : 150 MM/5.91 inch Package Вклучува : 1 Piece Navigation Bracket Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Особините

- Material:
Aluminum alloy
Size Chart:
150MM/5.91inch :
Package Includes:
1 PieceNavigation Bracket :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :