.

Микробранова Печка Полица Кујна, Микробранова Печка Полица Multilayer Рерна Ориз Шпорет Простор за Заштеда на енергија за Складирање Рек Микробранова Стојат Дрвени (Бо

Микробранова Печка Полица Кујна, Микробранова Печка Полица Multilayer Рерна Ориз Шпорет Простор за Заштеда на енергија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ослободи Простор - Храна : плоча капак и ролни на држат филм ект може да се стави на врвот на платформа за да се направи добар употреба на друг начин потроши простор.Инсталација : Некои собранието е задолжителна, но тоа е прилично лесно.Мултифункционален : Тоа е одличен избор за да биде вашата кујна складирање полица, микробранова печка стојат, бејкер е багажник, зачин рек организатор, кујна работна станица полица.Здрав и силен изградба : Концизен и прекрасен дизајн направи кујната повеќе убави и организирани, Храна може да бидат поставени на врвот на платформа поудобно работат Микробранова печка.Материјал : железо; Димензии : 60 x 32 x 75см.Подобро животно Искуство - Со концизен и стилски дизајн,микробранова полица рек дефинитивно ќе направи разлика во вашата кујна, како и да бидат практично да се направи вашиот worktop повеќе уредна и чиста.Оваа микробранова печка решетката е дебели и тешки полица со мулти-функција и тешки товарот.Со помош на полица, заштита микробранова, на панел може да се одржи некои чинии, чаши, kettles, итн.Може да се организираат и да ги среди кујната поефикасно.Пакетот Вклучува : 1 x Микробранова печка shelf Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Особините