.

1935 НЗ 1935 ГОДИНА, НОВ ЗЕЛАНД под велика БРИТАНИЈА Кралот Џорџ V AR Florin Florin Добра Uncertified

1935 НЗ 1935 ГОДИНА, НОВ ЗЕЛАНД под велика БРИТАНИЈА Кралот Џорџ V AR Florin Florin Добра Uncertified

DEN 3619.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world - реномирани античка монета & антички експерт со години на работно искуство.Објектот е за продажба е ТОКМУ како на СЛИКАТА, со уникатно нумерирани Сертификат за Автентичност, која вклучува СЛИКА НА ОБЈЕКТОТ заедно со вредни историски информации.Врвен квалитет професионална презентација го прави овој радост за собирање и уникатен подарок идеја за пријатели и семејство.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - 30 ден парите назад гаранција.Посета http : //www./shops/buy-ancient-greek-roman-biblical-coins за да ги видите повеќе големи објекти како оваа.

Особините