.

СПС Бренд 12V 75Ah Замена на Батеријата за Unisys MD 1kVA UPS-от (Терминал RT) (2 Парчиња)

СПС Бренд 12V 75Ah Замена на Батеријата за Unisys MD 1kVA UPS-от (Терминал RT) (2 Парчиња)

DEN 8394.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пратката содржи ДВЕ Замена на Батерии 12 V 75 Ah за Unisys MD 1k VA ПРОЗОРЦИ.Ве молиме, повторно да ги користи Вашите кабли и Хардвер - Пратката содржи само Батеријата.Батерија.Спецификации : 12 V 75 Ah, Dxšxv = 10.24 X 6.61 X 9.13 инчен, Тежина = 51 LBS на батеријата.Терминал = RT.Пратката содржи ДВЕ од 12 V 75 Ah батерија SLA батерии со RT тип терминали за Unisys MD 1k VA ПРОЗОРЦИ.Ве молиме, повторно да ги користи вашите кабли и конектори - ние брод само батерии.Замена на батерии обезбедени од страна на Right Price Батерии за Unisys MD 1k VA ПРОЗОРЦИ се од висок квалитет, со цел да ги исполнуваат или надминуваат оригиналните ОЕМ спецификации.Тие беа произведени од страна на ISO сертифицирана компании.Спецификации : 12 V 75 Ah, Dxšxv = 10.24 X 6.61 X 9.13 инчен, Тежина = 51 КГ/единица.

Особините