.

Електрични Градите Градите Масажа Машина,Електрични Зголемување На Градите Вибрации Massager,Прилагодлив Градите Градите Масажа Машина,Вибрациона Масажа,Подобрувач

Електрични Градите Градите Масажа Машина,Електрични Зголемување На Градите Вибрации Massager,Прилагодлив Градите Градите

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНО ДА се НОСАТ : Пет вибрации режими, нежни туп, прст месете, масажа, допирање, допрете.Постојана температура за да се загрее на градите, удобно и уживајте.Греење функција, топло им помогне, направи да се чувствувате поудобно кога масажа.Мека фитинг ткаенина, светлина и дише, удобен и не заостанато.ГРАДИТЕ МАСАЖА : Електрични Градите Massager користи вибрациона масажа за да се забрза градите на циркулацијата на крвта, промовирање на градите развој, висока фреквенција на вибрации, се формира убава градите, овој градник massager е дизајнирана да ги зајакне вашите гради.Мулти-димензионална вибрациона масажа, масажа на градите acupoint, стимулирање на виталноста на градите.Се БУДАМ ГРАДИТЕ-РАСТЕ : 3 брзини intensities, може да се прилагоди според потребите.Циклус масажа, брановидна вибрации, удобно масажа; Топла облога на владата, да заврши на градите, рамномерно загревање.Тоа одговара на вашиот градите совршено.Продолжете еластичноста на градите на жените, особено за доделување на градите по parturition,ви држи енергична и здрава,враќање на пролапс и деформација.БЕЗЖИЧНА ДИЗАЈН : USB полнењето, многу погодно за вашето патување или бизнис патување.Различни техники, интелигентни фреквенција конверзија циклус.ЕСТЕТСКИ ДИЗАЈН : вибрации на градите massager е дише massager со добра breathability.Не челик прстен дизајни, заврши на градите, да се ослободи од непријатност.Кожата-friendly и дише да се носат.Надворешниот слој СТП кожа, лесно да се чисти, поставата бранеа ткаенина, мека и кожа-пријателски.Функција : 1. Три-копче за контрола, лесно да се работи, да ви донесе олеснување. 2. Кука нема челик прстен Шест Функции : СТП ткаенина, вибрациона масажа, топлина помогне, не челик прстен заврши, безжични дизајни, три брзини intensities Пакет Листа : 1 x Градите Massager1 x USB Cable1 x Рамо, Рака.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Breast Massager
Model:
MZ_AM002
Color:
Purple
Rated Power:
5W
Rated Voltage:
4.2V
Working Time:
15 Minutes
Battery Type:
Polymer Lithium Battery
Battery Model:
103040
Battery Capacity:
1200mAh
Suitable Position:
Chest
Product Features:
Detachable shoulder strap; no steel ring
Six Functions:
PU fabric, vibration massage, heat assist, no steel ring wrap, wireless designs, three gears intensities
Package List:
1 x Breast Massager1 x USB Cable1 x Shoulder Strap :