.

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 5 - Количина 25

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 5 - Количина 25

DEN 23212.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Исто така познат како Рамо Навртки или Stripper Завртки.Рамо завртки имаат unthreaded рамо дека е поголем во дијаметар од гајтанот.Рамо завртки има три главни компоненти : главата, рамењата, и конец.Апликацијата користи : удар и умираат, пластични вбризгување на калапи, итн. 304 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 5 - Количина 25.

Особините