.

Tusk Искра Приклучок за Штекер 5/8 (16mm) Хексадецимален за BMW F800 ГШ Авантура 2014-2017

Tusk Искра Приклучок за Штекер 5/8 (16mm) Хексадецимален за BMW F800 ГШ Авантура 2014-2017

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Види fitment водич сликата за дополнителни Машини оваа точка одговара.Уникатен тенки ѕидови дизајн овозможува да се вклопат во тесни простори.Посебни тенок ѕид дизајн за вода за ладење 4-удари со 5/8" (16mm) хексадецимален искра приклучоци.Уникатен 2 чекор продолжување дизајн кој може да се движи од фиксна позиција да вртливата.За употреба на модели како CRF450/250, TRX450 R, YZ/WR250f/400f/426f/450f, YFZ450, DRZ400, KLX300, и повеќе.Уникатен тенки ѕидови дизајн овозможува да се вклопат во тесни простори.

Особините