.

Пролет во Париз Pendant, Париз Џеб Види Ѓердан, Смола Pendant, Париз Накит, Кула Pendant, Париз Патување Pendant,M271

Пролет во Париз Pendant, Париз Џеб Види Ѓердан, Смола Pendant, Париз Накит, Кула Pendant, Париз Патување Pendant,M271

DEN 487.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon ,Боја : како што е прикажано.Божиќ Џеб Види Ѓердан,најдобриот подарок за вашите пријатели,семејство.Pendant Големина : Прибл. 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен (80см) (Можете да ги прилагодите на вашите сопствени ѓердан должина.). 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Рачно изработени објект,Пакување подарок торба,Секојдневни Џеб Види Ѓердан,Брза испорака.Прекрасни рачно изработени Џеб Види Ѓердан за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит,денот на вљубените подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.Материјал : Алуминиум & Стакло Cabochon,Боја : како што е прикажано,Pendant Големина : Прибл. 36 x 36 mm, Фото : 25mm (1") дијаметар Синџир Должина : околу 31.5 инчен (80см) (Можете да ги прилагодите на вашите сопствени ѓердан должина.).Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Нашиот Џеб се Види Ѓердан се направени со архивски висок квалитет на слика која е заштитена со кристално јасна стаклена купола дека најубаво го подобрува уметнички дела.Забелешка : Вистински бои може малку да се разликуваат од сликите, како што тоа зависи од специфичните monitor settings и светлина од светлината.Прекрасни рачно изработени Џеб Види Ѓердан за себе или сакана.Chirstmas Подарок,фото накит,свадба накит,денот на вљубените подароци,најдобар пријател подароци,роденденски подароци,годишнина подароци,пријателство подароци.закуп се чувствуваат слободни да ме контактирате за било какви прашања што ги имате, јас сум среќен да одговори брзо и го направи мојот најдобар да ја направиме вашата шопинг искуство .Среќен шопинг & ви благодариме за запирање од страна на!.

Особините