.

tinyRigs oriGrid 12.9 Класичен Canvass Армијата Зелената боја со Црна Поставата

tinyRigs oriGrid 12.9 Класичен Canvass Армијата Зелената боја со Црна Поставата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Корисникот weavable мрежа база на организаторот.Висок квалитет на кожен тапацир за зголемена durablility.Вистинска камера браник заштита.Не деструктивни ракав дизајн.Изберете linig боја за да одговара на вашиот магичен тастатура.Светот прв корисникот weavable мрежа база организатор за i Pad со Smart Folio/Smart Тастатура Folio/Магија Тастатура.ori Grid се инспирира од страна на Јапонски оригами за неговата едноставност, а сепак иновативни и постојано менување на природата.Нашето име произлегува делумно од Јапонски збор ори.ОРИ - 織り [ おり]. (n) ткаат; ткаење; ткиво на објектот.инспирира со едноставност и елегантност на Јапонски оригами.ори-Grid се стреми да осигурач мода со технологија.Нашите патент weavable мрежа им овозможува на нашите организаторот да ткаат во вашата секојдневна потреба.Направена со само најдобрите ткаенина и кожа, ori Grid има за цел да биде совршен натпревар за вашата секојдневна компјутерски треба.ori Grid има две серии : . 1) Класичен со долниот дел наредени со торбичка за екстра организација. 2) Основи со сите мрежа дизајн за да нема fuzz организација.Но изборот не застанува тука.ori Grid има различни бои и ткаенини опции за да одговара на вашата личност.Дали ви се допаѓа светла tangerine боја за да одговара на вашата личност, или целосно мека боја на слонова коска canvass да одговара на вашиот бела магија тастатура, ori Grid ќе имаат совршен придружник за вашиот секојдневен компјутерски треба.

Особините