.

HAOKTSB Caja de almacenamiento де ropa 30 Оддел Мрежа за Складирање Кутија за Гардероби, долна облека, Чорапи, Врски - Фиока Организатор Кошница Caja de almacenaje

HAOKTSB Caja de almacenamiento де ropa 30 Оддел Мрежа за Складирање Кутија за Гардероби, долна облека, Чорапи, Врски -

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Материјал : Не-плетени ткаенини. 30 оддел мрежа без капак.Складирање кутија.Големина : 34 x 32 x 10 cm.Количка за дизајн за лесно складирање и заштеда на простор за складирање.Погоден за чување врски, чорапи, ракавици, облека, козметика, итн.Оваа фантастична фиока организатор е не само практично, тоа е исто така убаво.На меки и цврсти материјали овозможува тоа да биде укината кога не е во употреба.Боја : Grey Product Димензии : 34 x 32 x 10 cm; 210.5 Grams Item Тежина : 211 g Package вклучува : 1 точка.Тоа е погоден за дом, таванот, подрумот и спална соба употреба.Тоа е исто така добар избор за чување на летна и зимска облека.

Особините