.

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист, Берберот Стол Висина Прилагодливи СТП Кожа Хидраулични Сало?

ZHANGOO Коса за Сечење Хидраулични Берберот Стол Салон за Убавина Стол Берберот Столчиња за Коса Стилист, Берберот Стол

DEN 17584.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Сигурен квалитет] : површината на берберот на столот е направен од СТП материјал, удобно кожа, водоотпорен и лесно да се чисти.Направен од лесен-за-чистење со висока густина пена со добра пропустливост на воздух.Цврсто дрво иверица backrest е посилен и носивоста е силна.ХУМАНИЗАЦИЈА ДИЗАЈН ЗА УДОБНОСТ : донесе дополнителни пријатно искуство, направи клиентите се лесно и опуштена средина.КЛАСИЧЕН ВКУС се ВКЛОПУВА СЕКАДЕ : Модерен изглед и одлично познавање форма е сосема погодна за разни barbershops, како што се класични, антички, современа, гроздобер стил.Многу популарни меѓу нашите косата стилисти и клиенти поради својот атрактивен изглед и беспрекорна дизајн. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Класичен Стилски Дизајн : Дизајниран со едноставни линии и класичен изглед, овој стол е е погодна за различни стилови и сцени, додека жив заситени бои ќе привлечат големи групи на клиенти на вашиот продавница. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ Ергономски Дизајн, Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот. ※(. ♥ ᴗ ♥)※ берберот стол е сигурно да се обезбеди професионална поглед и допир на класа на вашиот бербер, салон или at-home студио.Хидраулични Берберот Стол усвојување на високо квалитетен челик, кожа, сунѓер и пластика, тоа карактеристики стабилна, здрав и удобен за седиште.Првата стапка метал и кожа материјали обезбеди својата добра издржливост и удобност.Име : Берберот Chair Features : - 360 Степени Ротирачки Берберот Стол - Висок Квалитет Челична Рамка - Висока Густина Пена Душеци, Удобни Седишта.- Хидраулична Пумпа, Лесно да се Укине - Инсталација на electroplated диск / прекумерна тежина нерѓосувачки Диск / прекумерна тежина Нерѓосувачки - Electroplated Челик Footstool Обезбедува Дополнителни Comfort Specifications : Материјал : Висока Густина СУНЃЕР, СТП LEATHERDimensions : како што е прикажано во figure Packaging информации : 1 x Берберот Стол※(. ♥ ᴗ ♥)※ Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања во процесот на купување на производи, ние ќе побара можете да одговорите на вашите прашања, и се надевам дека ќе имаат среќен шопинг и да ви донесе среќен шопинг искуство!.

Особините