.

Торта Тапани Плоштадот 8 Инчи - (Злато, 6-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Целосно Завиткан Рабови

Торта Тапани Плоштадот 8 Инчи - (Злато, 6-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Целосно Завиткан Рабови

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ги ПРЕЗЕНТИРААТ ВАШИТЕ ТОРТИ УБАВО И ПРОФЕСИОНАЛНО - си работи напорно за производство на убава торта и сакате да се прикаже на платформа достоен за тоа.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТОРТА СО СИЛЕН И ЗДРАВ БАЗА - последното нешто што сакате е да имате на вашиот торта на слаба одбор кој може да се наведнувам, па дури и колапс и да го оштети вашиот ремек-дело.БЕСПЛАТНИ ТОРТА ЛЕНТА СО ГОЛЕМ МУЛТИ ПАКЕТИ - две слободни ролни на шампањ злато сатен торта лента со КРУГ 6-ПАКЕТИ и 12-ПАКЕТИ само.ЦЕЛОСНО ЗАВИТКАН РАБОВИ - Додека другите наши торта тапани имаат мазни рабови, овие торта тапани се целосно завиткан рабовите, со што најдобро одговараат на колачи со путер крем или слични шлаг како што тоа го спречува маснотии од добивање под фолија и производство на грозен дамки.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ MULTIPACKS на РАСПОЛАГАЊЕ - ако сакате купуваат на големо за да заштедите време и пари, а потоа проверете multipack опции кои претставуваат голема вредност за пари.Дајте му на вашиот торта платформа што заслужува!Ги презентираат вашите торти убаво и професионално - си работи напорно за производство на убава торта и сакате да се прикаже на платформа достоен за тоа.Заштитете го вашиот cake Protect вашиот торта со силен и здрав основата за вашиот торта.Последното нешто што сакате е да имате на вашиот торта на слаба одбор кој може да се наведнувам, па дури и колапс и да го оштети вашиот ремек-дело.Целосно завиткан edges We имаат голем број на торта тапани со мазни рабови, но овие торта тапани се целосно завиткан рабовите, со што најдобро одговараат на колачи со путер крем или слични шлаг како што тоа го спречува маснотии од добивање под фолија и производство на грозен дамки.Голема вредност мулти пакети available If сакате купуваат на големо за да заштедите време и пари, а потоа проверете multipack options (3-pack, 6-pack и 12-pack) кои претставуваат голема вредност за пари.

Особините