.

ZMYO Цилиндрични Чорапи Складирање Кутија, 6 Видливи Мрежа за Складирање Кутија, Цилиндрични Чорапи и долна облека Складирање Кутија Divider Чување на Кутии за Облека, Ч?

ZMYO Цилиндрични Чорапи Складирање Кутија, 6 Видливи Мрежа за Складирање Кутија, Цилиндрични Чорапи и долна облека Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нова Надградба фиока дизајн, преграда за складирање, high-definition перспектива windows, прашина-доказ и прашина-доказ, со што на вашата облека повеќе деликатна и чисти. 3 парчиња, различни бои, ќе го освежат вас.Цилиндрични sock складирање кутијаSize : 305mm*85mm/12in*3.35 во три бои се на располагање, со големина на кутија за складирање е многу голема, можете да се вклопи во вашиот чорапи, долна облека и други предмети добро. ,да се зачува простор.Издржливи и Добро направенквалитетни материјали и одлична изработка.Направени од издржлив PP, не е лесно да се солза, не е лесно да се деформира, и може да се користи за долго време.Независна СкладирањеОвие долна облека и чорапи фиока партиција чување на кутии се многу погодни за чување на вашата долна облека, врски, зимски/спортски чорапи, мали додатоци, итн.На цилиндрични чорапи складирање кутија лесно може да се пристапи кога ви треба.Совршен ПодарокПреносни долна облека складирање цевка е важен дар на татко, мајка, сопруг, сопруга, пријатели, итн.во животот.Цилиндрични Чорапи Складирање Организатор 6 Прегради Долна Облека Сад Кутија Подарок Функција? 1.Лесен и компактен : Патување компир чип буриња не заземаат простор за багаж 2.Удобен фиока : фиока-стил на дизајн, мазна и не се заглавени, лесно да се земе облека 3.Независна складирање : шест прегради, независни изберете и место за складирање е уредна и не неуредна, посебен отворен и повеќе хигиенски 4.Високо-транспарентно видливост : висок-транспарентно надворешната цевка, интуитивен и видливи, полесно да се најде 5.Материјал : дебела и издржливи, домашно МИЛЕНИЧЕ+PP, отпорни да падне и компресија, без мирис, мир на умот Спецификација : Име на Производ : Цилиндрични Чорапи Складирање Кутија Материјал : МИЛЕНИЧИЊА, ПП Боја : портокалова, жолта, бела Големина : 8.5x8.5x30.5cm Тежина : 270g Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакување листа : 1/2/3pcs x Цилиндрични Чорапи Складирање Кутија .

Особините

Product Name:
Cylindrical Socks Storage Box
Material:
PET, PP
Color:
orange, yellow, white
Size:
8.5x8.5x30.5cm
Weight:
270g
Note:
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Packing list:
 
1/2/3pcs x Cylindrical Socks Storage Box :
  :