.

Ултразвучно Очила Почиста,Накит 10 МЛ 300ML Професионални Ултразвукови Почиста Машина за Накит, Преносни апарати за Домаќинство Ултразвукови Чистење Машина со 4 Диги?

Ултразвучно Очила Почиста,Накит 10 МЛ 300ML Професионални Ултразвукови Почиста Машина за Накит, Преносни апарати за Домаќинство

DEN 1579.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионални Ултразвукови Почиста Широко се користи : резервоарот за вода со капацитет од 10.5 мл/300 ml можете безбедно да се чисти различни производи, како што се водоотпорен часовници, очила, накит, протези, pacifiers, шминка алатки, мали садови, делови, итн.Преносни висока ефикасност Ултразвукови Почиста Машина : 206x104x63mm, кои може да се врши со вас.Тоа може да се употребува дома или на патување.Тоа што е мал во големина и може да се стави во торба. 360°сите круг ефикасно чистење, 15 W 45 KHz ултразвучно microbubbles, да може ефективно да се отстрани маснотии и нечистотии и длабоко чистење вредности.DC напојување : Вметнете го кабелот за напојување директно во DC моќност дупка (power plug е вклучена во пакетот), тоа не се бара да го полните или батерии, што е многу погодно.Номинална моќност 15 W, заштеда на енергија и побезбедно. 4 чистење начини : една копчето start и исклучување на ултразвукови почиста; 4 режими се очила, накит, види, и други, кои одговараат на различни поставки за времето.Тоа може да ви даде повеќе професионални и безбедно чистење време и предлози.Нашиот производ позиционирање е едноставен, модерен, удобен и практичен.Преносни висока ефикасност Домаќинство Ултразвукови Чистење Машина, Професионални Ултразвукови Почиста Машина за Прстени, Часовници, Очила Монети Алатки Жилети Обетки Ѓердани Dentures Bring Назад на Искра и Shine Make вашиот парична казна накит, очила, скапоцени монети и други предмети за домаќинството искра како нов со нашите Почиста.Со користење на обична вода од чешма, ова почиста безбедно да се третира вашиот накит и се избегнува неизвесност на груби хемикалии и ригорозни чистењето додека сеуште оставајќи вашите предмети со неодоливо сјај.*Лесно да се Operate Simply го наполни резервоарот со вода и добивате професионално чистење резултати во само 3 минути.Со 45,000 ултразвучно енергија бранови во секунда, вибрации, создадена од страна на уредот оставете пенливи сјај на уште најтврдоглавите накит.*Тивко, Компактни, и Изграден за да Last With дарежлива 10.5 оз нерѓосувачки челик резервоарот 300ml, овој уред ќе се чисти и вашиот парична казна прстени и големи очила слично.Тивко, цврста состојба circuitry и олеснување на работата направи почиста лесен избор за секој гледа за сериозни сјај.Совети : Тоа е строго забрането да се започне машината без water Coated очила не може да се washed Do не додадете корозивни чистење agents It не е препорачливо да се чисти природни скапоцени камења, како што се опал, ахат, carnelian, tanzanite, шумска,Feldspar, malachite, итн.Пакет содржина : Почиста X 1 Power адаптер X 1 Manual X 1.

Особините