.

EKOBLA Часовникот 2 Пакет столче Организатор 19x27.5 Инчен Автомобил задното Седиште Складирање со 4 Џебови за Деца Години Оксфорд Ткаенина

EKOBLA Часовникот 2 Пакет столче Организатор 19x27.5 Инчен Автомобил задното Седиште Складирање со 4 Џебови за Деца Години

DEN 619.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

1、Мулти-функционален Дизајн : Ова столче назад складирање торба има 4 голем капацитет за сепарација кеси, кои може да се сместат дневни потреби на вашиот автомобил и да ви обезбеди со чиста превоз на животната средина. 2、Премиум Квалитет : Оксфорд & обвивка (полиестер).Ние ги користиме безбедно, дебел и висок квалитет на потрошни материјали да се направи нашите backseat организаторот за деца.Уживајте во нивната поддршка со врвот пластични прачки, силно рамо ремени и армирано-токи. 3、Декорација : автомобил внатрешна декорација се користи столче назад заштитник да се подобрат автомобил внатрешни работи средина и додадете живописни ефект. 4、Разноврсна Големина : Оваа универзална столче Организатор е 19x27.5 Инчен (48x70 cm).Тоа е доволно голема за да се покријат задниот дел на предните седишта добро. 5、Известување : Поради различни мерни методи, големината на податоци со грешка од 1-2cm е нормално.Тоа е фиксиран на задниот дел од предните седишта на автомобилот со токи и еластични ленти.Часовникот 2 Пакет столче Организатор 19x27.5 Инчен Автомобил задното Седиште Складирање со 4 Џебови за Деца Години Оксфорд Ткаенина горниот крај на кесата е предвидено со рака и тока.На долниот крај е 12cm со еластичен појас, која е поставена на седиштето да се игра фиксна улога.Постојат 4 посебни торби.Можете да ја даде на вашиот наставниците или колеги и пријатели како подарок за празниците да додадете некои пријатно искуство во вашиот живот.

Особините