.

OSALADI Стискаш Condiment Шишиња Сируп Фармацевт Пумпа Шише Келеш Мед Пумпа Шише Сок Шлаг Ketchup Мрзнување Cookie Украсување Бели Сосови

OSALADI Стискаш Condiment Шишиња Сируп Фармацевт Пумпа Шише Келеш Мед Пумпа Шише Сок Шлаг Ketchup Мрзнување Cookie Украсување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% памук.Совршен за да се користи во многу сцени како што се млеко чај маркет, продавница, кујна, итн.Произведени со - friendly PP материјал, кој е безбеден и еколошки.Со парична казна изработка, што не е лесно да и се отпорни на абење, многу практично во употреба.Убав кујнски помошник за вашиот секојдневен живот, исто така, одлично housewarming подарок за вашите пријатели.Висока издржливост и не е лесно да се деформира.Парична казна изработка и добра текстура обезбеди практичност.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен стискаш шише?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални стискаш шише, направени од PP материјал, мора да се исполнат потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : ПП - Големина : 9. 00 X9. 00 X27. 50cm3. 54 X3. 54 X10. 81in.- Со парична казна изработка, што не е лесно да и се отпорни на абење, многу практично во употреба.- Произведени со - friendly PP материјал, кој е безбеден и еколошки.- Совршен за да се користи во многу сцени како што се млеко чај маркет, продавница, кујна, итн.- Убав кујнски помошник за вашиот секојдневен живот, исто така, одлично housewarming подарок за вашите пријатели.- Висока издржливост и не е лесно да се деформира.Парична казна изработка и добра текстура обезбеди практичност.Пакет Вклучувајќи 1 x Шише.

Особините