.

Vansaile Убавина Спа Уред

Vansaile Убавина Спа Уред

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Превозот од CA од USPS или ПРОЗОРЦИ од 3-5 ДЕНА.Погоден за следните делови : грбот, стомакот, бутините, назад, половината и задникот, малата големина и не е само погодна за козметички салони, но исто така и за лични домови.Овој Уред може да се користи само на телото.Не користите на лицето,chese или брадата.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние нудиме 100% гаранција за квалитет.Ако сте незадоволни со купувањето, ги споделите со нас и ние ќе ви ги даде ЦЕЛОСНА наплата.Vansaile Убавина Спа Уред.

Особините