.

MEILUGANG Велосипед Алатки Велосипед Дното Заградата Ремонт Алатка Интегрирани Оска Crankset Б Б Покрие Отстранување ББ Ракав 16 Заби Велосипед Поправка Мултифункционален

MEILUGANG Велосипед Алатки Велосипед Дното Заградата Ремонт Алатка Интегрирани Оска Crankset Б Б Покрие Отстранување ББ

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

По професионален дизајн, неговата функција е многу сличен на традиционалниот приклучок, но пригоден алатка се користи.За разлика од рестриктивната pin ракав, тоа лесно може да се справи со висок вртежен момент и цврсто и правилно менгеме било орев и гром во рамките на своите континуирано прилагодливи големина опсег.Одржување на единствен сила на сите страни на fastener да се спречи заоблени ќошиња.Лесно се стега и отстранување на оштетените, заоблени и ' рѓосано ореви и завртки.Лесно се справи со висок torques, цврсто и правилно менгеме било ореви и завртки во рамките на нивните континуирано прилагодливи големина опсег.Ракавот собата може да се користи во автомобилската индустрија, дома одржување, преработувачката индустрија, градежништвото и другите индустрии.Материјал : хром vanadium steel Type : ракав.

Особините