.

Жените Y2k Zip До Sweatshirt Качулка Гроздобер Графички Печати Преголеми Јакна Естетски 90-тите години Е Девојка на Повик Streetwear

Жените Y2k Zip До Sweatshirt Качулка Гроздобер Графички Печати Преголеми Јакна Естетски 90-тите години Е Девојка на Повик

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Гроздобер zip до дуксери за жените, направен од висок квалитет на полиестер и памук мешавина ткаенина, пријатна, кожата-пријателски, удобно да го носат, не кајгана, висат линија или сува.Дизајн : Графички естетски печатени дуксери за жени со патент, долг ракав, лабава одговара, гроздобер печати, комплетна поштенски нагоре, маскирани, преголеми дизајн, 90-тите години baggy суичери, луксузен и ретро во пролет, есен/есен, зима.Повод : Zip до harajuku качулка, погодна за жени, млади дами, e-девојки, 80 90-тите години, тинејџерите, совршен за секојдневно носење, одмор, забава, клуб носат, ноќта, денот на Вљубените, шик и мода за повик за streetwear.Големина : Женска streetwear swearshirts, одговара од S до XL.Ве молиме погледнете го големина на табелата внимателно пред да нарачате.Пакет : 1* на Жените секојдневен гроздобер zip до качулка sweatshirt.Жените Zip До Sweatshirt Качулка Гроздобер Графички Печати Преголеми Јакна Естетски 90-тите години Е Девојка на Повик Streetwear.

Особините