.

Задржувајќи Прстен - Надворешна, 1.3750 во Окното OD, Стандард на Гкл, Јаглероден Челик - Фосфат Слој Материјал, Axially Инсталиран (Пакување од 100)

Задржувајќи Прстен - Надворешна, 1.3750 во Окното OD, Стандард на Гкл, Јаглероден Челик - Фосфат Слој Материјал, Axially

DEN 3004.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

дизајн : Стандард на Гкл.стил : Axially Инсталиран.материјал : Јаглероден Челик - Фосфат Слој.тип : Надворешно.вратило od : 1.3750 во.Спецификација : дизајн : Стандард Lugsstyle : Axially Installedmaterial : Јаглероден Челик - Фосфат Coatingtype : Externalshaft od : 1.3750 во.

Особините