.

GBJ 91° S08K/S10K -STFCR11 ЦПУ Струг Врти Алатка Држачот За TCMT1102 Внесува (S10K-STFCR11)

GBJ 91° S08K/S10K -STFCR11 ЦПУ Струг Врти Алатка Држачот За TCMT1102 Внесува (S10K-STFCR11)

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Cr40,Висок квалитет легиран челик.Дијаметар : 8mm.Носителот должина : 125mm.Диплома : 91°.Погоден за : TCMT1102 Влошки.Материјал : Cr40,Висок квалитет легиран челик Дијаметар : 10мм Носителот должина : 125mm Степен : 91° Пакет листата : 1x Boring бар Погоден за : TCMT1102 Inserts Package : 1x Држач + 1x Клуч.

Особините