.

HEMOTON Стискаш Келеш Шеќер Шише Џем Стискаш Шишиња Condiment Фармацевт Шишиња Фруктоза Шише Јасно Тегли Мед Салата, Сос од Мед и Сенф Складирање Сад

HEMOTON Стискаш Келеш Шеќер Шише Џем Стискаш Шишиња Condiment Фармацевт Шишиња Фруктоза Шише Јасно Тегли Мед Салата, Сос

DEN 390.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

90% памук/10% rayon.изработени од лесен и носат отпорни PP материјал за трајни и употреба.Можете да им даде на вашите пријатели како housewarming подароци и тие ќе нив.Лесно да се притисне и рефил, без многу напори, тоа може да се користи постојано.Со голем капацитет за дизајн, кој може лесно да ги исполни вашите барања.На плоштадот дното е стабилна и не е лесно да падне.Можете да ги користат со доверба.Опис на Овој предмет е да се притисне шише, произведени со премиум материјали, така што тоа може да ви послужи за многу години.материјал кој може да обезбеди својата издржливост и practicability.совршен за одржување видови на сосови и течности.Голем кујнски помошник.Карактеристики - Материјал : ПП.- Големина : 9 X9 X27. 5 CM.- Боја : Бела.Пакет Вклучувајќи 1 x Шише.

Особините